426
1076304

Cornelis Dusart

(Nederländerna, 1660-1704)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 820 - 2 270 EUR
1 930 - 2 420 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Cornelis Dusart
(Nederländerna, 1660-1704)

Interiör med kritrökande man

Signerad C. Dusart och otydligt daterad 169? Pannå 26 x 20,5 cm.

Proveniens

Bukowski Auktioner, auktion 364, 11-14 nov 1959, kat nr 190.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

886. Ludwig Meidner, Mansporträtt.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
Aktuellt bud:
15 000 SEK