299
1192977

Sideboard, Swedish modern, 1940-50-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 090 - 1 360 EUR
1 160 - 1 450 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Mahogny, fronten med reliefdekor, två lådor samt två skåp, inredning med lådor och hyllor, höjd 70 cm, bredd 149 cm, 39 cm. Nyckel finns.

Slitage.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

777. Lotte Laserstein, Porträtt av Traute.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK