Färglitografi, pochoir och collage, 1973, signerad med blyerts och numrerad 21/55. Utgiven av Gemini G.E.L med deras blindstämpel. 76 x 30,3 cm, bladstorlek 89 x 47 cm
Gemini Publication Sequence Number 476.
×
Logga in
Kunde inte logga in