Bulgari ring "Allegra" med runda briljantslipade diamanter
samt cabochonslipad akvamarin och peridot och fasettslipad turmalin och citrin, 18K guld, storlek 17.25/54, totalvikt 12 g. Signerad Bulgari och med italienska stämplar.
×
Logga in
Kunde inte logga in