"No. I (modern)"
Signerad Jockum och daterad 2013 och numrerad 1/10 på undersidan. Utgiven av Salon Verlag & Edition, Köln. Bemålad unik pappersskulptur, 9,7 x 11,2 cm.
Gerhard Theewen, Salon Verlags grundare, Köln.
Boken "Barnteckningar och dikter på anhalten före döden", en displaylåda samt en förvaringslåda i tyg medföljer objektet.