Signerad H. af Sillén. Utförd 1895. Olja på duk 53 x 95 cm.
Proveniens
Doktor Carl Barre, Strängnäs; Bukowski Auktioner AB, Stockholm, auktion 454, "Internationella Höstauktionen", 20-23 oktober 1987, kat nr 280; privat samling.
×
Logga in
Kunde inte logga in