"Jeff Koons with Floral Headpiece, New York, 2013"
Signerad och daterad 2014 på etikett a tergo. Upplaga 1/5. Archival pigment print monterad på aluminium och ramad, bildyta 92 x 73 cm. Inklusive ram 102 x 91 cm.
Proveniens
Hasted-Kraeutler, New York.
×
Logga in
Kunde inte logga in