Etsning och färgakvatint, 1967, signerad och numrerad H.C. i blyerts, tryckt hos Arte Adrien Maeght, Paris, utgiven av Maeght, Paris. Plåtstorlek 58,5 x 92,5 cm. Bladstorlek 73,5 x 104 cm.
Dupin 434.
×
Logga in
Kunde inte logga in