Cartier ring 18K guld med runda briljantslipade diamanter
totalvikt ca 1.75 ct, bredd 2.2 - 16.9 mm, storlek 16.50/52, totalvikt 11 g. Signerad Cartier, numrerad 600274A och med franska stämplar. Certifikat samt kopia på kvitto medföljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in