932
1505263

Okänd konstnär, akvarell och tusch på papper. Qing dynastin.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
272 - 363 EUR
290 - 386 USD
Klubbat pris
2 200 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Beskuren, uppklistrad på pannå. Figurscen i landskap. Motivets mått 48x93 cm. Mått med ram 62,5x112,5 cm.

Slitage, skador, lagningar.

Proveniens

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

833. Anders Zorn, "Delsbostintan".
Utropspris
1 000 000 - 1 200 000 SEK
Budhistorik
780 000

ditt bud
Aktuellt bud:
780 000 SEK