Ann Wåhlström

(Sverige, Född 1957)
Ann Wåhlström
(Sverige, Född 1957)

ANN WÅHLSTRÖM, vaser 2 stycken, Cultura Metal, Sverige.

Polerat stål respektive förgylld mässing (24K guld). Signerade och numrerade 182 respektive 43. Längd 18, bredd 7, höjd 23 cm vardera. Kartongerna 37 x 32 x 14 cm vardera.

Formgivare

Klubbat pris
1 100
100
106
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
8 dec 2018 10:47
1 100 SEK
8 dec 2018 10:47
1 000 SEK
7 dec 2018 20:43
900 SEK
7 dec 2018 20:43
850 SEK
7 dec 2018 18:58
759 SEK
7 dec 2018 18:58
709 SEK
7 dec 2018 10:01
650 SEK
7 dec 2018 10:01
600 SEK
4 dec 2018 22:33
550 SEK
4 dec 2018 22:33
500 SEK
4 dec 2018 22:33
500 SEK
4 dec 2018 21:32
400 SEK
4 dec 2018 17:36
350 SEK
2 dec 2018 13:10
300 SEK

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

34. Bord, av Gottlieb Iwersson (mästare i Stockholm 1778-1813), signerat och daterat 1781, Gustavianskt.
Utropspris
200 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
230 000

ditt bud
220 000

ditt bud
210 000

ditt bud
200 000

ditt bud
195 000

ditt bud
190 000

ditt bud
Aktuellt bud:
230 000 SEK