ATC, Buick, Japan, ca 1958.

ATC, Buick, Japan, ca 1958.

Lackerad plåt. Friktionsdriven. Längd 36 cm.

Slitage. Bucklor. Vindruta saknas. Bristningar. Skador.

Klubbat pris
4 901
445
474
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
13 nov 2016 22:06
4 901 SEK
13 nov 2016 22:06
4 701 SEK
13 nov 2016 22:05
4 700 SEK
13 nov 2016 22:05
4 500 SEK
13 nov 2016 22:05
4 305 SEK
13 nov 2016 22:03
4 300 SEK
13 nov 2016 22:03
4 100 SEK
13 nov 2016 21:44
3 905 SEK
13 nov 2016 21:44
3 705 SEK
13 nov 2016 20:38
3 300 SEK
13 nov 2016 20:37
3 100 SEK
13 nov 2016 20:37
3 000 SEK
13 nov 2016 16:27
2 800 SEK
13 nov 2016 16:27
2 600 SEK
1 nov 2016 20:21
2 400 SEK
31 okt 2016 17:40
2 200 SEK
27 okt 2016 10:41
2 099 SEK
27 okt 2016 10:41
1 999 SEK
27 okt 2016 10:41
1 900 SEK
27 okt 2016 10:41
1 800 SEK
25 okt 2016 20:15
1 700 SEK
25 okt 2016 20:15
1 600 SEK
24 okt 2016 19:59
1 500 SEK
24 okt 2016 18:51
500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

52. Konsolbord, Stockholmsarbete, tidigt 1800-tal, Empire.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
42 000 SEK