ICHIKO, Cadillac, Japan ca 1962.

Grön och vitlackerad plåt. Friktionsdriven. Längd 50 cm.

Slitage. Skador. Delar saknas.

Klubbat pris
4 188
380
405
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
13 nov 2016 22:08
4 188 SEK
13 nov 2016 22:08
3 988 SEK
13 nov 2016 22:08
3 800 SEK
13 nov 2016 22:05
3 750 SEK
13 nov 2016 22:05
3 550 SEK
13 nov 2016 21:41
3 350 SEK
13 nov 2016 20:37
3 150 SEK
13 nov 2016 20:37
3 000 SEK
13 nov 2016 14:02
2 950 SEK
4 nov 2016 20:13
2 750 SEK
4 nov 2016 20:13
2 600 SEK
31 okt 2016 17:42
2 540 SEK
31 okt 2016 17:42
2 340 SEK
31 okt 2016 17:42
2 300 SEK
31 okt 2016 17:42
2 100 SEK
28 okt 2016 9:27
1 800 SEK
28 okt 2016 3:29
1 700 SEK
27 okt 2016 16:11
1 600 SEK
27 okt 2016 16:10
1 500 SEK
27 okt 2016 16:10
1 500 SEK
27 okt 2016 10:41
1 400 SEK
25 okt 2016 20:15
1 300 SEK
24 okt 2016 18:52
1 200 SEK
24 okt 2016 18:52
1 100 SEK
24 okt 2016 18:11
1 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

392. Gustaf Hamnqvist, kaffekanna, mästerstycke, silver, Borås 1788. Gustaviansk.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Budhistorik
24 000

ditt bud
Fair warning
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK