MATS THESELIUS, "Bruno", fåtölj, Källemo, omkring år 2000.

Stomme i satinkromad metall. Läderklädd sits. Etikettmärkt. Sitshöjd ca 38 cm.

Bruksslitage med repor och fläckar. Tryckmärke.

Klubbat pris
16 000
1 453
1 546
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
8
25 apr 2018 18:27
16 000 SEK
25 apr 2018 18:27
15 500 SEK
8
25 apr 2018 18:18
13 000 SEK
9
25 apr 2018 18:18
12 500 SEK
8
25 apr 2018 18:05
12 000 SEK
25 apr 2018 0:37
10 600 SEK
18 apr 2018 13:30
9 400 SEK
18 apr 2018 11:29
8 200 SEK
18 apr 2018 10:23
8 000 SEK
18 apr 2018 9:36
6 000 SEK
17 apr 2018 21:44
5 500 SEK
17 apr 2018 21:29
350 SEK
17 apr 2018 20:37
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

557A. Cartier armband "Love" 18K vitguld med runda briljantslipade diamanter och keramik.
Utropspris
320 000 - 340 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
360 000

ditt bud
350 000

ditt bud
340 000

ditt bud
330 000

ditt bud
320 000

ditt bud
310 000

ditt bud
Fair warning
300 000

ditt bud
Aktuellt bud:
360 000 SEK