KROCKETSPEL, 1900-talets första del.

Sex klubbor samt sex klot målade i olika färger. Två pinnar och tio bågar. Klubbornas längd ca 74 cm. I trälåda med handtag.

Åldersrelaterat slitage. Smärre färgbortfall. Ett par klot med smärre skador.

Klubbat pris
1 950
177
188
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
18 jun 2018 17:38
1 950 SEK
18 jun 2018 17:38
1 850 SEK
18 jun 2018 17:38
1 600 SEK
18 jun 2018 17:38
1 500 SEK
18 jun 2018 17:31
680 SEK
18 jun 2018 17:31
630 SEK
16 jun 2018 21:50
580 SEK
16 jun 2018 14:57
530 SEK
16 jun 2018 14:57
500 SEK
16 jun 2018 9:18
450 SEK
16 jun 2018 9:18
400 SEK
11 jun 2018 22:27
350 SEK
11 jun 2018 18:07
300 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

166. Ljusstakar ett par, tillskrivna Johan Kruth 1772 mästare (1752-1800 Norrköping), Senbarock.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
Aktuellt bud:
20 000 SEK