STOLAR, ett par, allmoge, Järvsö, tidigt 1900-tal

Målad furu. Kopplade ben. Sitthöjd 43 cm.

Senare målning. Slitage. Färgbortfall. Märken.

Klubbat pris
4 700
427
454
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
7 aug 2018 15:28
4 700 SEK
8
7 aug 2018 15:27
4 500 SEK
7 aug 2018 15:27
4 301 SEK
7 aug 2018 15:25
3 900 SEK
8
7 aug 2018 15:11
3 700 SEK
7 aug 2018 14:30
3 500 SEK
7 aug 2018 14:30
3 401 SEK
6 aug 2018 20:57
3 201 SEK
6 aug 2018 15:41
3 001 SEK
6 aug 2018 15:41
2 801 SEK
6 aug 2018 15:41
2 701 SEK
6 aug 2018 15:41
2 501 SEK
6 aug 2018 11:47
2 201 SEK
6 aug 2018 8:46
2 001 SEK
6 aug 2018 8:46
1 901 SEK
5 aug 2018 18:55
605 SEK
5 aug 2018 18:55
555 SEK
5 aug 2018 11:51
550 SEK
5 aug 2018 11:51
500 SEK
1 aug 2018 9:03
403 SEK
1 aug 2018 9:03
353 SEK
31 jul 2018 23:40
350 SEK
31 jul 2018 22:54
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

684. Axel Petersson Döderhultarn, "Auktion" (6).
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
Budgivningen avslutad
Fair warning
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
Fair warning
26 000

ditt bud
25 000

ditt bud
Aktuellt bud:
34 000 SEK