K. ANDERSON, kaffeservis, 3 delar, silver, Stockholm 1909.

Invändig förgyllning. Rak form, med slät, fasetterad dekor, rätvinklade handtag. Graverat spegelmonogram. Benknopp. Kaffekannans höjd19 cm, total vikt 940 gram.

Lätt slitage.

Klubbat pris
3 457
314
334
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
19 apr 2019 21:41
3 457 SEK
19 apr 2019 21:41
3 257 SEK
15 apr 2019 22:20
3 255 SEK
15 apr 2019 22:20
3 055 SEK
15 apr 2019 22:20
3 050 SEK
15 apr 2019 18:00
2 850 SEK
15 apr 2019 17:59
2 650 SEK
15 apr 2019 17:59
2 611 SEK
15 apr 2019 17:59
2 400 SEK
15 apr 2019 17:59
2 200 SEK
13 apr 2019 8:10
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

485. Brosch 14K guld i hästskoform, Shanks & Bolin, Moskva 1860-1875.
Utropspris
16 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
20 000

ditt bud
16 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
20 000 SEK