OKÄND KONSTNÄR 1700/1800-TAL, ett par. Uppfodrade på pannå 47 x 38 cm.
Motiv från Colosseum. Ett par. Uppfodrade på masonitpannå 47 x 38 cm.
Ytsmuts. Krackelyr. Gulnad fernissa. Smärre skrapmärken. Retuscher.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10