BÅLSKÅL, glas, 1900-tal.

BÅLSKÅL, glas, 1900-tal.

Tvådelad. Skuren och slipad dekor. Diam 23,5, total höjd 27 cm.

Slitage, smärre repor. Smärre naggar.

550
50
53
Utropspris
2 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
1 aug 2019 8:10
550 SEK
30 jul 2019 19:24
500 SEK
30 jul 2019 8:10
350 SEK
26 jul 2019 21:21
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

571. Diadem och ett par örhängen silver med paste, 1800-tal.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
Aktuellt bud:
18 000 SEK