Skandinaviskt svalt

19 föremål
PIERRE FORSSELL, ljusstakar, ett par, mässing, Skultuna.
Klubbat pris
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PAAVO TYNELL, skål, mässing.
PAAVO TYNELL, skål, mässing.
Klubbat pris
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BURK med LOCK, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1932.
Klubbat pris
5 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TOBAKSBURK, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1929.
Klubbat pris
3 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL EINAR BORGSTRÖM, vas Ystad-metall, signerad.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIGVARD BERNADOTTE, nysilver, 28 st, punschbägare.
Klubbat pris
1 950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FAT, tenn, Firma Svenskt Tenn, Stockholm, 1928.
Klubbat pris
1 950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRICKA, nysilver, A.G. Dufva.
BRICKA, nysilver, A.G. Dufva.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PARAPLYSTÄLL, funkis, 1930-tal.
Klubbat pris
1 450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HATTHÅLLARE, 5 st, funkis, 1930-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NYCKLAR, smide, 34 st, sent 1800-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, Swedish grace, 1920-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VINKYLARE, vitmetall, 1900-tal.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

700. Bruno Liljefors, Ejdrar på skär.
Utropspris
175 000 - 200 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
220 000

ditt bud
210 000

ditt bud
200 000

ditt bud
195 000

ditt bud
Fair warning
190 000

ditt bud
185 000

ditt bud
Fair warning
180 000

ditt bud
Fair warning
175 000

ditt bud
170 000

ditt bud
Fair warning
165 000

ditt bud
Fair warning
160 000

ditt bud
155 000

ditt bud
Aktuellt bud:
220 000 SEK