Inred sommarhuset

56 föremål
GOLVLAMPA, 1930-tal.
GOLVLAMPA, 1930-tal.

Utropspris
1 500 SEK
TAKKRONA1800-talets slut.
TAKKRONA1800-talets slut.

Utropspris
500 EUR
GOLVLAMPA, Sverige, 1950-tal.
GOLVLAMPA, Sverige, 1950-tal.

Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

351. Luktddosor, två stycken, delvis förgyllt silver, en stämplad CW, troligen Danmark 1700-tal. Louis XVI.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
3 000

ditt bud
2 800

ditt bud
Aktuellt bud:
3 000 SEK