Finnish Modern Art

38 föremål
Birger Carlstedt, gouache.
Birger Carlstedt, gouache.

Utropspris
4 000 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

351. Luktddosor, två stycken, delvis förgyllt silver, en stämplad CW, troligen Danmark 1700-tal. Louis XVI.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
3 000

ditt bud
2 800

ditt bud
Aktuellt bud:
3 000 SEK