Element för bokhyllan

17 föremål
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

272. Matta, silke och metall, Hereke, signerad Ali Oglus ateljé, daterad 1961, ca 204 x 190 cm.
Utropspris
150 000 - 175 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
135 000

ditt bud
Aktuellt bud:
135 000 SEK