Selected Works of Art

Auktionen Selected Works of Art innehåller en mängd olika föremål från 1600-talet till 2000-talet, allt från antika möbler och dekorativa föremål till senare konsthantverk. Förtjusande silverföremål finns också, samt ståtliga smycken i både klassisk och modern stil.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

170. Smörask med lock, Älvdalen, 1800-talets början, Empire.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK