462
197115

Sigfrid August Keinänen

(Finland, 1841-1914)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 800 - 17 200 SEK
1 260 - 1 570 USD
Klubbat pris
1 700 EUR
Sigfrid August Keinänen
(Finland, 1841-1914)

UTSIKT ÖVER SJÖN.

Sign. Olja på duk, 39x60 cm.