271
236064

Ellen Favorin

(Finland, 1853-1919)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 100 - 22 800 SEK
1 590 - 2 120 USD
Klubbat pris
Ellen Favorin
(Finland, 1853-1919)

MINNESMÄRKET.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på skiva, 29,5x38 cm.