536
264916

CIGARETTETUI

Utropspris
3 900 - 4 200 EUR
44 400 - 47 800 SEK
4 140 - 4 460 USD
Klubbat pris
4 400 EUR
CIGARETTETUI

18K guld, safir. Stämplad ASn Nässjö, Sverige 1949. Mått 12 x 8 cm, vikt 190 g. Handgraverad dekoration.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

401. Barbro Nilsson, matta, "Gyllenrutan, ljus", reliefflossa, ca 219 x 204,5 cm, signerad AB MMF BN.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
81 200

ditt bud
Aktuellt bud:
81 200 SEK