48
342743

LAMPETTER, 4 ST.

Utropspris
1 500 - 1 700 EUR
17 000 - 19 300 SEK
1 570 - 1 770 USD
Klubbat pris
LAMPETTER, 4 ST.

Förgyllda lyraformade i trä och pastellage. Empire, 1800-talets början. Höjd 29 cm.