Modern + Contemporary F170

12 föremål
565. Christoffer Relander, "MYSTIC ENCLOSURE".
Klubbat pris
650 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
566. Christoffer Relander, "VINTERGRÖNSKA".
Klubbat pris
Utropspris
1 600 - 1 800 EUR
563. Jyrki Parantainen, SUNDAY.
Klubbat pris
1 500 EUR
Utropspris
2 800 - 3 200 EUR
561. KARI RIIPINEN, "SUMMER DREAMS, SUMMER PALACE" (24.4.-89).
Klubbat pris
Utropspris
1 800 - 2 000 EUR
562. KARI RIIPINEN, polaroid collage, signerad och daterad -86.
Klubbat pris
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
560. Kari Riipinen, "WHO'S THAT GIRL?".
Klubbat pris
1 300 EUR
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
564. Noora Geagea, "POLE POSITION".
Klubbat pris
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
568. Raoul Grünstein, "BOXAREN".
Klubbat pris
1 200 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
570. TANELI ESKOLA, pigmentavdrag, signerad och daterad 1999.
Klubbat pris
Utropspris
500 - 600 EUR
571. Taneli Eskola, "TERIJOKI PILAR".
Klubbat pris
500 EUR
Utropspris
500 - 600 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1039. Blommor till håruppsättning, 15 stycken, guld med inläggningar. Songdynastin (960-1279).
Utropspris
120 000 - 150 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
190 000

ditt bud
185 000

ditt bud
Fair warning
180 000

ditt bud
175 000

ditt bud
Fair warning
170 000

ditt bud
165 000

ditt bud
160 000

ditt bud
155 000

ditt bud
150 000

ditt bud
145 000

ditt bud
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
130 000

ditt bud
125 000

ditt bud
120 000

ditt bud
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
Aktuellt bud:
190 000 SEK