Förgyllda och bronserade sniderier. Rektangulär. Bladsnitt i ramen. Krönande rosett och medaljong. Nertill festonger. Sannolikt finsk. Gustaviansk. Sent 1700-tal. Höjd 111 cm, bredd 45 cm.
×
Logga in
Kunde inte logga in