524
530682

LJUSSTAKAR, ETT PAR, silver, empire, Friedrich Wilhelm III, Breslau, Tyskland/Polen, 1800-talets början. Vikt 740 g.

Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 000 - 33 000 SEK
2 130 - 3 190 USD
Klubbat pris

Höjd 27 cm.

Sedvanligt slitage.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

992. Gudomar, två stycken, samt bälteshakar, två stycken och en vas, brons. Mingdynastin samt äldre.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
4 000 SEK