185
593296

IKON, tempera på pannå samt förgyllningar Ryssland 1800-talets slut.

Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
16 500 - 22 000 SEK
1 600 - 2 130 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Martyr Panteleimon med scener ur hans liv. Storlek 22x17 cm.

Sedvanligt slitage, skador, lagningar. Senare upphängningsöggla.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

948. Anders Zorn, Spanjorska.
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
Budhistorik
155 000

ditt bud
150 000

ditt bud
Fair warning
145 000

ditt bud
Aktuellt bud:
155 000 SEK