REIDAR SÄRESTÖNIEMI, BJÖRKAR I RIMFROST I.
Signerad och daterad 1965. Tempera och olja på duk 146x73 cm.
Privatsamling, Sverige.
Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.