Signerad och daterad 1915. Olja på duk 52,5x60 cm.
Klubbat pris
1 050
11 561
1 117
Utropspris
800 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (16 bud)
8 dec 2015 15:31
1 050 EUR
8 dec 2015 15:31
1 000 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
8 dec 2015 15:31
960 EUR
8 dec 2015 15:31
940 EUR
8 dec 2015 15:30
920 EUR
8 dec 2015 15:30
900 EUR
8 dec 2015 15:30
820 EUR
8 dec 2015 15:30
800 EUR
8 dec 2015 15:29
770 EUR
8 dec 2015 15:29
750 EUR
8 dec 2015 12:21
620 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
7 dec 2015 23:25
600 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
25 nov 2015 7:33
500 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
24 nov 2015 20:10
300 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
24 nov 2015 17:51
200 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
24 nov 2015 10:39
100 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1