Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

SANTERI SALOKIVI, FLADDRANDE SOMMARKLÄNNING.

Sign. -10. Olja på duk 90x56 cm.

Klubbat pris
12 400
136 524
13 191
Utropspris
6 000 EUR
Budhistorik (48 bud)
10
24 maj 2016 19:03
12 400 EUR
9
24 maj 2016 18:40
12 200 EUR
10
24 maj 2016 18:39
12 000 EUR
9
24 maj 2016 18:39
12 000 EUR
10
24 maj 2016 18:39
11 800 EUR
9
24 maj 2016 18:39
11 600 EUR
10
24 maj 2016 18:38
11 400 EUR
9
24 maj 2016 18:37
11 200 EUR
10
24 maj 2016 18:36
11 000 EUR
9
24 maj 2016 18:36
11 000 EUR
10
24 maj 2016 18:36
10 800 EUR
9
24 maj 2016 18:36
10 600 EUR
10
24 maj 2016 18:34
10 400 EUR
9
24 maj 2016 17:15
10 200 EUR
8
24 maj 2016 17:15
10 000 EUR
9
24 maj 2016 17:15
9 800 EUR
8
24 maj 2016 17:15
9 600 EUR
9
24 maj 2016 17:15
9 400 EUR
8
24 maj 2016 17:14
9 200 EUR
9
24 maj 2016 17:14
9 000 EUR
8
24 maj 2016 17:14
8 800 EUR
9
24 maj 2016 17:14
8 600 EUR
8
24 maj 2016 17:14
8 400 EUR
9
24 maj 2016 17:14
8 200 EUR
8
24 maj 2016 17:14
8 000 EUR
9
24 maj 2016 17:14
7 800 EUR
8
24 maj 2016 17:13
7 600 EUR
9
24 maj 2016 17:13
7 400 EUR
8
24 maj 2016 7:26
7 200 EUR
9
24 maj 2016 7:26
7 000 EUR
8
24 maj 2016 7:26
6 800 EUR
9
24 maj 2016 7:26
6 600 EUR
8
24 maj 2016 7:25
6 400 EUR
9
24 maj 2016 7:25
6 200 EUR
8
24 maj 2016 7:25
6 000 EUR
9
24 maj 2016 7:25
5 800 EUR
8
24 maj 2016 7:25
5 600 EUR
9
24 maj 2016 7:25
5 400 EUR
8
22 maj 2016 19:10
5 200 EUR
22 maj 2016 19:10
5 000 EUR
15 maj 2016 19:06
4 800 EUR
13 maj 2016 17:17
3 000 EUR
12 maj 2016 21:46
2 500 EUR
12 maj 2016 19:07
1 600 EUR
11 maj 2016 22:00
1 550 EUR
11 maj 2016 10:41
1 200 EUR
11 maj 2016 8:40
1 100 EUR
9 maj 2016 18:04
1 000 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

269. Mattfragment, antik, Västanatolisk "Lotto", 1600-tal, ca 142 x 115 cm (inklusive ram 155 x 124 cm).
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
28 000 SEK