SPEGELLAMPETT, rokoko 1700-tal

Delat spegelglas, två ljusarmar, förgylld ram. Höjd 86 cm. Bredd 39 cm.

Senare ljusarmar i mässing. Slitage.

Klubbat pris
1 300
14 313
1 383
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (22 bud)
8
24 maj 2016 19:41
1 300 EUR
24 maj 2016 5:48
1 250 EUR
8
24 maj 2016 5:48
1 200 EUR
24 maj 2016 5:48
1 200 EUR
8
23 maj 2016 6:54
1 150 EUR
23 maj 2016 6:54
1 100 EUR
8
22 maj 2016 17:37
1 050 EUR
22 maj 2016 17:37
1 000 EUR
8
22 maj 2016 17:01
970 EUR
22 maj 2016 17:01
950 EUR
20 maj 2016 6:15
908 EUR
19 maj 2016 11:14
888 EUR
17 maj 2016 20:24
840 EUR
15 maj 2016 6:51
820 EUR
14 maj 2016 13:38
777 EUR
14 maj 2016 4:29
650 EUR
13 maj 2016 10:18
420 EUR
11 maj 2016 18:25
400 EUR
10 maj 2016 20:49
380 EUR
9 maj 2016 16:33
300 EUR
9 maj 2016 15:17
50 EUR
9 maj 2016 14:08
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

476. Dosa, silver och opak grön emalj, Bolin, Moskva 1912-1917.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK