SPELBORD, Ryssland 1700-talets slut

Intarsia dekor. Inägg med olika träslag. Skivan med alrot. Låda i sargen. Utfälld ca 95x95 cm, höjd 74,5 cm.

Flertalet nagg. Torrsprickor.

Klubbat pris
1 050
11 561
1 117
Utropspris
1 200 - 1 600 EUR
Budhistorik (14 bud)
8
23 maj 2017 18:37
1 050 EUR
9
23 maj 2017 18:36
1 000 EUR
8
23 maj 2017 18:36
985 EUR
8
23 maj 2017 16:44
900 EUR
23 maj 2017 12:44
801 EUR
20 maj 2017 12:19
750 EUR
18 maj 2017 22:53
650 EUR
18 maj 2017 20:18
600 EUR
17 maj 2017 18:11
500 EUR
15 maj 2017 21:54
400 EUR
15 maj 2017 15:34
200 EUR
11 maj 2017 20:24
100 EUR
11 maj 2017 20:10
50 EUR
11 maj 2017 10:13
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

466. Matsilveruppsättning, modell "C", 181 delar, W.A. Bolin, Stockholm 1918-1938. Träschatull medföljer.
Utropspris
60 000 - 70 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
Aktuellt bud:
80 000 SEK