Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, BRÄNNINGAR.

Sign. -68. Olja på duk 32x52 cm.

Klubbat pris
2 600
28 626
2 766
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (7 bud)
13 maj 2017 7:00
2 600 EUR
12 maj 2017 22:26
2 500 EUR
12 maj 2017 14:54
2 400 EUR
12 maj 2017 8:46
2 300 EUR
12 maj 2017 8:25
1 800 EUR
11 maj 2017 23:18
1 500 EUR
11 maj 2017 15:04
1 000 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

485. Brosch 14K guld i hästskoform, Shanks & Bolin, Moskva 1860-1875.
Utropspris
16 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
15 000 SEK