DAUM VAS. , Jugend. Nancy, Frankrike.

Emaljmålad reliefdekor av träd i vinterlandskap. Signerad DAUM NANCY samt Lothringenkors. Höjd 18 cm.

helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
2 300
25 323
2 447
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (31 bud)
11
23 maj 2017 18:14
2 300 EUR
23 maj 2017 18:14
2 200 EUR
11
23 maj 2017 18:14
2 100 EUR
23 maj 2017 18:13
2 000 EUR
11
23 maj 2017 18:13
2 000 EUR
23 maj 2017 18:13
1 950 EUR
11
23 maj 2017 18:13
1 900 EUR
23 maj 2017 18:13
1 850 EUR
11
23 maj 2017 18:13
1 805 EUR
23 maj 2017 18:13
1 755 EUR
11
23 maj 2017 18:13
1 705 EUR
23 maj 2017 18:12
1 655 EUR
11
23 maj 2017 18:12
1 605 EUR
23 maj 2017 18:12
1 555 EUR
11
23 maj 2017 18:11
1 505 EUR
10
23 maj 2017 17:49
1 455 EUR
23 maj 2017 17:49
1 450 EUR
10
23 maj 2017 17:44
1 400 EUR
23 maj 2017 17:36
1 350 EUR
9
23 maj 2017 17:36
1 350 EUR
22 maj 2017 19:13
1 300 EUR
8
20 maj 2017 19:26
950 EUR
20 maj 2017 15:58
880 EUR
8
18 maj 2017 23:45
800 EUR
18 maj 2017 18:27
770 EUR
18 maj 2017 17:34
660 EUR
15 maj 2017 8:50
600 EUR
12 maj 2017 21:23
500 EUR
11 maj 2017 19:34
400 EUR
11 maj 2017 18:30
200 EUR
11 maj 2017 14:36
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

52. Konsolbord, Stockholmsarbete, tidigt 1800-tal, Empire.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
40 000 SEK