FÅTÖLJ, Ryssland 1800-talets början, masurbjörk, empire.

Bredd 63,5 cm, höjd 98,5 cm, djup ca 60 cm, hjultrissor.

Fötterna med reparation. Slitage.

Klubbat pris
2 600
28 626
2 766
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (45 bud)
15
12 dec 2017 20:06
2 600 EUR
16
12 dec 2017 20:05
2 500 EUR
15
12 dec 2017 20:05
2 500 EUR
16
12 dec 2017 20:05
2 400 EUR
15
12 dec 2017 20:04
2 300 EUR
17
12 dec 2017 20:04
2 205 EUR
17
12 dec 2017 20:04
2 200 EUR
16
12 dec 2017 20:04
2 100 EUR
17
12 dec 2017 20:04
2 050 EUR
16
12 dec 2017 20:03
1 800 EUR
15
12 dec 2017 19:28
1 750 EUR
9
12 dec 2017 19:17
1 700 EUR
15
12 dec 2017 15:43
1 650 EUR
9
12 dec 2017 15:43
1 600 EUR
15
12 dec 2017 15:43
1 600 EUR
9
5 dec 2017 20:35
1 550 EUR
14
5 dec 2017 20:35
1 500 EUR
14
5 dec 2017 17:59
1 450 EUR
12
5 dec 2017 17:59
1 400 EUR
14
5 dec 2017 17:59
1 400 EUR
12
5 dec 2017 9:14
1 350 EUR
13
5 dec 2017 0:21
1 300 EUR
12
4 dec 2017 21:24
1 250 EUR
10
4 dec 2017 21:24
1 200 EUR
10
4 dec 2017 20:03
1 150 EUR
11
4 dec 2017 20:03
1 100 EUR
11
4 dec 2017 12:39
1 050 EUR
10
4 dec 2017 12:39
1 000 EUR
10
3 dec 2017 19:26
980 EUR
11
3 dec 2017 18:59
960 EUR
10
3 dec 2017 18:59
950 EUR
10
2 dec 2017 18:28
920 EUR
9
2 dec 2017 18:27
900 EUR
10
2 dec 2017 18:27
900 EUR
9
2 dec 2017 18:27
820 EUR
10
2 dec 2017 18:27
800 EUR
9
2 dec 2017 8:08
720 EUR
8
1 dec 2017 19:04
700 EUR
1 dec 2017 15:04
620 EUR
1 dec 2017 9:50
600 EUR
30 nov 2017 23:19
500 EUR
30 nov 2017 20:37
220 EUR
30 nov 2017 20:28
200 EUR
30 nov 2017 17:07
100 EUR
30 nov 2017 15:05
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

85. Banketter, ett par, av Ephraim Ståhl (mästare i Stockholm 1794-1820), Sengustavianska.
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
Budhistorik
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
Fair warning
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
Fair warning
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
30 000 SEK