Modern Masters Helsinki F191

413 föremål
PAAVO TYNELL, taklampa, Taito 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 700 EUR
Utropspris
4 000 - 4 500 EUR
PENTTI MELANEN, "PÅ VÄG".
PENTTI MELANEN, "PÅ VÄG".
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
800 - 1 200 EUR
ANDREAS ALARIESTO, "ITÄLAPIN KAIROILLA".
Klubbat pris
3 700 EUR
Utropspris
3 000 - 3 500 EUR
ANDREAS ALARIESTO, 'KOLTTA LAPPALAISTEN KESÄPAIKKA 1690'.
Klubbat pris
1 800 EUR
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
RUT BRYK, kryddburkar, 4 st, stengods, signerad Bryk.
Klubbat pris
420 EUR
Utropspris
400 - 500 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

718. Owe Zerge, Konstnärskollegan Axel Olsson.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK