Vasili Dimitrevich Polenov

(Ryssland, 1844-1927)
Vasili Dimitrevich Polenov
(Ryssland, 1844-1927)

VASILI DIMITREVICH POLENOV, LANDSKAP.

Sign. Olja på skiva, 13x22,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Oinramad.

В.Д. Поленов, Этюд с рекой, доска, масло, без рамы

4 300
47 343
4 574
Utropspris
4 500 - 5 500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
15 maj 2018 19:18
4 300 EUR
15 maj 2018 17:37
4 000 EUR
14 maj 2018 13:05
2 500 EUR
10 maj 2018 9:43
2 100 EUR
10 maj 2018 9:02
2 000 EUR
8 maj 2018 8:29
100 EUR
3 maj 2018 22:40
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

516. Tiffany & Co collier "Diamonds by the yard" 18K roséguld med runda briljantslipade diamanter, design Elsa Peretti.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
Aktuellt bud:
44 000 SEK