BYRÅ, av Gustaf Foltiern (mästare i Stockholm 1771-1804). Rokoko.

Fanerad med olika träslag. Grå kalkstensskiva. Förgyllda bronsbeslag. Signerad på första lådans kant. Bredd 114 cm, djup ca 55 cm, höjd 83 cm.

Fanerskador. Skador. Fläckar.

Klubbat pris
3 000
33 030
3 191
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (16 bud)
15 maj 2018 17:01
3 000 EUR
8
15 maj 2018 17:01
2 901 EUR
8
15 maj 2018 16:59
2 900 EUR
15 maj 2018 16:58
2 800 EUR
15 maj 2018 16:58
2 700 EUR
15 maj 2018 16:57
2 600 EUR
9
14 maj 2018 22:04
2 500 EUR
8
14 maj 2018 10:16
2 400 EUR
12 maj 2018 17:42
2 300 EUR
11 maj 2018 9:14
2 000 EUR
6 maj 2018 16:04
1 950 EUR
5 maj 2018 19:22
1 850 EUR
4 maj 2018 7:25
1 800 EUR
3 maj 2018 22:28
1 600 EUR
3 maj 2018 19:58
40 EUR
3 maj 2018 19:33
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

452. Sparrisgaller, silver, Bolin, Moskva 1912-1917.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
44 000 SEK