Selected Classics Helsinki F192

14 föremål
KAMMARHERRENYCKEL, brännförgylld brons, Ryssland Nikolai I 1825-1855.
Klubbat pris
3 400 EUR
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
LJUSSTAKA/CASOLETTER ETT PAR, Ryssland 1820-30-tal.
Klubbat pris
3 000 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
VAPENSKÖLD, bemålat gjutjärn, Ryssland, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 100 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
DEKORATIONSTALLRIK, trä, Ryssland, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
1 450 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
JUDISK VAS, Bezalel, 1900-talets början.
Klubbat pris
1 050 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
BOKSTÖD, brons, Ryssland 1800-talets mitt.
Klubbat pris
700 EUR
Utropspris
500 - 700 EUR
BRICKA med konversationsstycke.
Klubbat pris
1 450 EUR
Utropspris
400 - 500 EUR
PENNSKAFT, snidat ben, Ryssland.
Klubbat pris
200 EUR
Utropspris
300 - 350 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

360. Hans Langberg, dryckeskanna, delvis förgyllt silver, Söderhamn 1770.
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
Budhistorik
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
Aktuellt bud:
90 000 SEK