203
1090497

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
88 100 - 110 000 SEK
8 510 - 10 600 USD
Klubbat pris
6 500 EUR
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

HAVSLANDSKAP.

Monogramsign. Olja på duk, 26x38 cm.

Uppfodrad duk. Restaurerad.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

648. John Börjeson, ”Musiken”.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Budhistorik
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
Aktuellt bud:
8 500 SEK