Selected Classics Helsinki F195

Visning: 5-11 december. Gamla Hamnen, Mastgatan 4-6, 00160 Helsingfors.
Öppet: mån–fre kl 10–18, lör–sön och självständighetsdag kl 11–16.

Till liveauktionen >

6 föremål
64. MATTA, Isfahan, antik, 674x357 cm.
Klubbat pris
5 000 EUR
Utropspris
7 000 - 8 000 EUR
66. MATTA, silke Ghom, signerad, 164x102 cm.
Klubbat pris
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
65. MATTA, silk Ghom, signerad, 150x102 cm.
Klubbat pris
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
63. MATTA, Nain. Ca 273x161 cm.
Klubbat pris
Utropspris
900 - 1 000 EUR
61. VÄVD TAPET, Flandern 1700-tal.
Klubbat pris
1 100 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
62. MATTA, Nain. Circa 209x201 cm.
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

817. Jacopo Robusti Tintoretto Hans krets, Salvator Mundi (Världens frälsare).
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
40 000 SEK