OKÄND KONSTNÄR 1500/1600-TAL, MARIAS TRÄDGÅRD.

Olja på pannå 42,5x31 cm.

Delvis renoverad. Färgbortfall. Lagningar. Torrsprickor. Senare målning.

Klubbat pris
3 900
42 939
4 149
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Budhistorik (22 bud)
8 dec 2019 16:23
3 900 EUR
8 dec 2019 16:23
3 801 EUR
8 dec 2019 16:21
3 800 EUR
8 dec 2019 16:19
3 700 EUR
8 dec 2019 16:19
3 601 EUR
8 dec 2019 16:19
3 600 EUR
8 dec 2019 16:18
3 500 EUR
8 dec 2019 16:18
3 402 EUR
8 dec 2019 16:18
3 301 EUR
8 dec 2019 16:18
3 201 EUR
8 dec 2019 16:18
3 000 EUR
8 dec 2019 16:18
2 900 EUR
8 dec 2019 16:17
2 800 EUR
8 dec 2019 16:17
2 700 EUR
8 dec 2019 16:17
2 600 EUR
8 dec 2019 16:17
2 500 EUR
8 dec 2019 16:17
2 400 EUR
8 dec 2019 16:17
2 300 EUR
8 dec 2019 16:17
2 200 EUR
8 dec 2019 16:17
2 100 EUR
8 dec 2019 12:49
2 000 EUR
26 nov 2019 16:49
1 900 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

561. Hänge/brosch i form av ett Andreaskors, 1800-tal.
Utropspris
150 000 - 180 000 SEK
Budhistorik
150 000

ditt bud
145 000

ditt bud
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
130 000

ditt bud
125 000

ditt bud
120 000

ditt bud
115 000

ditt bud
Aktuellt bud:
150 000 SEK