Mecan Elde, Örhängen, 18K guld, odlade pärlor och 8/8-slipade diamanter ca 1.60 ct tot. Frankrike. 1990-tal

Diamanternas klarhet VS, färg H.
Diameter 21 mm.
Total vikt 11,2 g.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
1 950
21 470
2 074
Utropspris
1 600 - 2 000 EUR
Budhistorik (24 bud)
13 dec 2020 17:25
1 950 EUR
13 dec 2020 17:25
1 900 EUR
13 dec 2020 17:24
1 850 EUR
13 dec 2020 17:23
1 800 EUR
13 dec 2020 17:23
1 750 EUR
13 dec 2020 17:22
1 700 EUR
13 dec 2020 17:22
1 650 EUR
13 dec 2020 17:21
1 600 EUR
13 dec 2020 17:20
1 550 EUR
13 dec 2020 17:19
1 500 EUR
13 dec 2020 17:19
1 500 EUR
13 dec 2020 17:19
1 380 EUR
13 dec 2020 17:19
1 330 EUR
13 dec 2020 17:09
1 280 EUR
13 dec 2020 17:07
1 230 EUR
13 dec 2020 16:26
1 180 EUR
13 dec 2020 12:27
1 100 EUR
13 dec 2020 10:26
1 010 EUR
13 dec 2020 9:09
990 EUR
12 dec 2020 15:39
970 EUR
8 dec 2020 9:23
750 EUR
2 dec 2020 18:02
670 EUR
1 dec 2020 8:58
650 EUR
30 nov 2020 15:43
500 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

425. Andrei Gerasimov och Alderman Fyodor Petrov, kalkar, ett par, delvis förgyllt silver, Moskva 1759.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
Aktuellt bud:
18 000 SEK