Curated Timepieces – December F275

40 föremål
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

255. Täcke, rölakan, ca 182 x 126 cm, Gärdshärad, nordöstra Skåne, signerad AO HID IOS, daterad 1837.
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK