Harri Koskinen, glasskulptur, Pro Arte, "Alue", signerad Harri Koskinen, Iittala 2000 12/30.
Klart och blått slipat glas. Längd 21,5 cm. Bredd 15,5 cm. Höjd 4 cm.
Obetydligt ytslitage. Helhetsintrycket är gott.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10